שרי אזולאי

Bio

שרי אזולאי

שמי שרי אזולאי ילידת 1958,נשואה ואם לבת ולבן, סבתא ל-5 נכדים. את אהבתי לציור גיליתי בגיל מאוד צעיר, וכמו כל הילדים ציירתי בצבעי גואש ופסטל, עפרונות ופחם. כילדה וכנערה ציירתי פורטרטים, פיגורטיבי ונופים. לימים המשכתי לצייר מופשט. במשך שנים רבות עבדתי בבנק, ובין עבודתי לבין גידול ילדים, משפחה ובית לא היה לי זמן פנוי לצייר, למרות התשוקה העזה. זה משהו בנפש שלא נותן מנוח. פרישתי המוקדמת מעבודתי בבנק הובילה אותי במסלול ישיר אל תוך בדי הקנבס והצבעים, ומאז אני מציירת ללא הפסקה ונהנית מכל רגע. הציורים נערמו בבית בלי יכולת להיפרד מהם. עברתי עם עצמי מסע שלם עד שהחלטתי שאני כבר מסוגלת להיפרד מציורי והתחלתי קודם לתת מתנות ליקיריי ולקרובי, ואפילו למכור. זה קרה רק בשנת 2019.

Art

הציור והטכניקה

כל ציור הוא פרי דמיוני ללא כל תכנון מוקדם. אני מציירת בשכבות וטקסטורות ושואפת לניגודיות או להרמוניה הין הצבעים והגוונים. אני אוהבת ליצור מיזוג בין הצבעים ומעברים רכים והדרגתיים עד לגיבוש הרעיון הסופי. ליצירת הטקסטורות אני נעזרת בכל מיני פריטים שנמצאים מסביבנו ביום יום, ובכך אני מעבירה את המציאות תוך כדי פירוקה והצגתה מחדש. לעיתים ברמזים. הרמזים לפעמים גלויים לעין ולפעמים צריכים לחפש אותם. הם מופיעים בצורות ובצבעים, במרקמים ובטקסטורות שונות. לפעמים יהיו רק קווי מתאר שירמזו על הכוונה. כמעט בכל ציור, אם מתבוננים בריכוז או הופכים את הקנבס לכל כיווניו, מתגלים עצמים או דמויות, לעיתים גם סיפור.תוך כדי הציור אני שואפת ליצור עניין וסקרנות, סערת רגשות או רוגע ושלווה. את כל ציורי אני מציירת על בדי קנבס האיכותיים ביותר ובצבעי אקריליק באיכות גבוהה במטרה לשמור על הצבעים והגוונים לאורך שנים רבות. בנוסף, כל ציור נמשח בשכבת לכה המבטיחה שמירה והגנה מפני נזקי האוויר.

Studio

אני והסטודיו

הסטודיו שלי נמצא בבית, כמו כן תצוגת ציורים בחלל נעים. תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של ציורי וכמובן אפשר להגיע בקבוצות של עד 10 איש להתבוננות ולקבלת הסבר על הטכניקות בהן אני מציירת – בתאום מראש.

Newsletter

הצטרפו אליי לרשימת התפוצה

Welcome

Organic products

Advertising is the way great brands get to be great brands prospectum sociis natoque.
Follow and socialize with us
Cart
  • No products in the cart.